Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

matokeo haya na mbio za kuanza kwa shirikisho la East Africa

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by Incredibo aly, Mar 12, 2011.

  1. I

    Incredibo aly Member

    Mar 12, 2011
    Joined: Nov 24, 2010
    Messages: 48
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    i have been thinking of how will tz be kama kiwango cha ufaulu kinapungua daily na ndo tunaforward katika hii ishu!!!i cant say much coz it pains!!!!!!!!!!!!!!!! guyz wat do u think of this if wahitimu cant write speelings!!!!!!!!!!!!