Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Masomo mangapi hufundishwa dipl.ya computer eng.

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by The_Emperor, Mar 29, 2012.

  1. The_Emperor

    The_Emperor JF-Expert Member

    Mar 29, 2012
    Joined: Mar 23, 2012
    Messages: 882
    Likes Received: 2
    Trophy Points: 35
    Wakuu ninaomba kujua ni masomo mangapi na majina yake hufundishwa ktk dipl.ya computer engineering hapo D.I.T