Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Man u hongereni kwa ushindi dhidi ya Arsenal

Discussion in 'Sports' started by Shomari Lawi, Jan 24, 2012.

  1. S

    Shomari Lawi New Member

    #1
    Jan 24, 2012
    Joined: Jan 24, 2012
    Messages: 1
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    hongereni sana Manchester united kwa kutoa dozi ya kipigo cha mabao mawili kwa moja dhidi ya Arsenal tena kwenye uwanja wao wa Nyumbani,ninaimani mna uchu wa magoli.
     
  2. T

    Tilya18 Member

    #2
    Jan 29, 2012
    Joined: Jun 13, 2011
    Messages: 45
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    It is true that "there is no fish who is a threat to crocodile". arsenal will always be a fish who cant intimidate the crocodile{MAN U}
     
Loading...