Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

mambo ya Bajeti

Discussion in 'Jokes/Utani + Udaku/Gossips' started by Enny, May 18, 2011.

  1. E

    Enny JF-Expert Member

    #1
    May 18, 2011
    Joined: May 26, 2009
    Messages: 930
    Likes Received: 22
    Trophy Points: 35
    U


    [​IMG]
     
  2. Mshiiri

    Mshiiri JF-Expert Member

    #2
    May 19, 2011
    Joined: Jun 16, 2008
    Messages: 1,878
    Likes Received: 32
    Trophy Points: 145
    Sijapata maana halis ya hii thread kwa herufi U ila bajeti ya mwaka huu itakuwaje? Tujuzane!
     
Loading...