Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Magazeti ya Uganda na wabunge wao

Discussion in 'International Forum' started by Congo, Feb 8, 2012.

  1. Congo

    Congo JF-Expert Member

    #1
    Feb 8, 2012
    Joined: Mar 13, 2008
    Messages: 1,002
    Likes Received: 270
    Trophy Points: 180
    Wakati tunalalmikia posho za wabunge wetu, cartoon hii imetoka gazeti la Daily Monitor, la Uganda la leo
     

    Attached Files:

Loading...