Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

//LUGHA GONGANA ! KaaZI KWEL KWEEEL*******

Discussion in 'Jukwaa la Lugha' started by The only, Aug 4, 2011.

  1. The only

    The only JF-Expert Member

    #1
    Aug 4, 2011
    Joined: May 19, 2011
    Messages: 546
    Likes Received: 87
    Trophy Points: 45
    Asee naomba nitafsiliwe nayi waungwana kwa kiingereza ' baba mimi ni mtoto wako wa ngapi? '
     
Loading...