Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Kuwa uyaone!

Discussion in 'Habari na Hoja mchanganyiko' started by Pdidy, Nov 2, 2011.

  1. Pdidy

    Pdidy JF-Expert Member

    #1
    Nov 2, 2011
    Joined: Nov 22, 2007
    Messages: 25,552
    Likes Received: 1,609
    Trophy Points: 280
    Wanandgu siku kadhaa zilizopta niliona email ya customer wetu mmoja akidai ameibiwa uk,,nikashtuka na kuhisi anaweza pata msaada kwa waliohuko uk,,bahati nzuri waalikuja watu wana zijuah izi email za kihuni..ila kilichonishtua ni jinsi gan email ni ile ile..sasa leo nimepokea hii email nikaamini kweli ni matapeli na bahati simu yake ilikuwa aipatikani nikamuuliza akasema akuna kitu kama hicho nikamtumia email nilizotumiwa akuamini kweli kuwa uyaone
    embu soma hityo email


    I'm so glad to hear from you, I feel so scattered right now , I'm stranded and empty without my phone which has limited my communication to emails,I feel so sick right now , your lovely e-email has cheered me up.All we need to get my ticket straightened out and sort my hotel bills I promise to pay you back as soon as I get back home . I need about $1,900 .You can have the cash wired to my name and present location via Western Union thank God i still have my passport ID as proof to pick up the money.

    The details you need is:

    Name :Valerian Magembe
    Address:New Road, Windermere, Cumbria, LA23 2LA England
    Country: England
    Amount..$1,900

    As soon as it has been done, kindly get back to me with the confirmation number. Let me know if you are heading to the WU outlet now???

    Thanks

    Magembe
    shame on them
     
  2. Big One

    Big One JF-Expert Member

    #2
    Nov 2, 2011
    Joined: Apr 11, 2011
    Messages: 759
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 33
    ungeingizwa mkenge ww unabahati sana ya kumtafuta mwana ingekula kwako na ungeamini mwanzo mwisho
     
  3. MAYOO

    MAYOO Senior Member

    #3
    Nov 2, 2011
    Joined: Feb 14, 2011
    Messages: 196
    Likes Received: 7
    Trophy Points: 35
    Du. Jf ni msaada kwa wengi
     
Loading...