Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Kuhusu bunge la dharura

Discussion in 'Jukwaa la Sheria (The Law Forum)' started by Mwita25, Oct 22, 2011.

  1. Mwita25

    Mwita25 JF-Expert Member

    #1
    Oct 22, 2011
    Joined: Apr 15, 2011
    Messages: 3,840
    Likes Received: 4
    Trophy Points: 0
    Naomba kueleweshwa ni katika mazingira yapi spika anaweza kuitisha kikao cha dharura cha bunge.
     
Loading...