Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Kanye Illuminati Tinz :-)

Discussion in 'Jamii Photos' started by MaxShimba, Oct 28, 2012.

  1. MaxShimba

    MaxShimba JF-Expert Member

    Oct 28, 2012
    Joined: Apr 11, 2008
    Messages: 35,808
    Likes Received: 94
    Trophy Points: 145

    I kinda find these illuminati talks funny. I have no opinion about it. Not even sure if I believe in its existence sef! :). But some of you feel strongly about it, so feel free to share your thoughts. Are those really satanic symbols?

  2. King Kong III

    King Kong III JF-Expert Member

    Oct 28, 2012
    Joined: Oct 15, 2010
    Messages: 23,882
    Likes Received: 400
    Trophy Points: 180
    Kwahyo sasa bongo wataanza kila mtu illuminat watasahau freemason
  3. MziziMkavu

    MziziMkavu JF-Expert Member

    Oct 28, 2012
    Joined: Feb 3, 2009
    Messages: 38,345
    Likes Received: 2,423
    Trophy Points: 280
    Kuwa illuminati au kuwa FreeMason ni vitu vya kawaida tu sio vitu vya Ajabu wengi Ma Star wa dunia ni Ma freemason au Ma- illuminati na Viongozi wakubwa wa Serikali Ma-Rais ni Ma- illuminat na Ma FreeMason.
  4. Nicole

    Nicole JF-Expert Member

    Oct 28, 2012
    Joined: Sep 7, 2012
    Messages: 4,284
    Likes Received: 2
    Trophy Points: 0
    I dnt belive in those things 2 m they are just like illusions!