Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Kambi ya kisura mmasai aingia na mume wake

Discussion in 'Entertainment' started by Logo, Jan 31, 2011.

  1. Logo

    Logo JF-Expert Member

    #1
    Jan 31, 2011
    Joined: Jan 26, 2011
    Messages: 588
    Likes Received: 1
    Trophy Points: 0
    Aise huyo mmasai noma yani amekataa kumwacha mke wake aende peke yake eti hawezi kuishi bila mme wake maneno mbofumbofu, kambi ya visura!:thinking:
     
Loading...