Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Kama umesomea maweni primary schoolya tanga kuanzia 1999-2006 fungua hapa!

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by Advocate J, Jul 8, 2012.

  1. Advocate J

    Advocate J JF-Expert Member

    #1
    Jul 8, 2012
    Joined: May 24, 2012
    Messages: 3,830
    Likes Received: 37
    Trophy Points: 145
    wana jf nahitaj wnfnz wa iyo shule ya msing maweni tukumbushane na wana jf ambao walipata kupita ktk iyo shule !
     
Loading...