Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Jicho/macho kutetemeka

Discussion in 'JF Doctor' started by Madewa, Oct 1, 2012.

  1. M

    Madewa JF-Expert Member

    #1
    Oct 1, 2012
    Joined: Mar 17, 2012
    Messages: 350
    Likes Received: 1
    Trophy Points: 35
    Habari wana Jf.
    Heb wataalamu wa macho wanijuze,kuwa eti macho au jicho kutetemeka kwa muda mfupi na kujirudiarudia,huwa inasababishwa na nini?
    Karibuni...
     
Loading...