Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Je Mh. Raisi Kishatembelea Wizara ya Ujenzi?

Discussion in 'Jukwaa la Siasa' started by Logician, Mar 19, 2011.

  1. L

    Logician Senior Member

    #1
    Mar 19, 2011
    Joined: Nov 5, 2010
    Messages: 175
    Likes Received: 2
    Trophy Points: 0
    Wana JF naomba kujuzwa kama Mh. Raisi ametembelea au la? Na je kutembelea kwake kutaweza kutoa fununu zozote za utata/tetesi za kujiuzulu kwa Mh. Dr. Magufuri?!

    If not, this is another source where one can connect the dots for missing info. I suggest!
     
Loading...