Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

J2ee software developpers

Discussion in 'Tech, Gadgets & Science Forum' started by smati, Sep 17, 2011.

  1. smati

    smati Senior Member

    Sep 17, 2011
    Joined: Dec 24, 2010
    Messages: 149
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Wakuu ivi ni kampuni gani kwa hapa bongo wanadevelop software kwa j2ee, servlets, java beans . Mnao jua naamini mnanielewa.