Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Igunga - Hijabu ya Kiislamu na Hijabu ya DC

Discussion in 'Jukwaa la Siasa' started by Candid Scope, Sep 24, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Candid Scope

    Candid Scope JF-Expert Member

    #1
    Sep 24, 2011
    Joined: Nov 8, 2010
    Messages: 11,892
    Likes Received: 49
    Trophy Points: 145
    [​IMG][​IMG]
    Vazi la Hijab linalovaliwa na wanawake wa Kiislamu na maelezo ya upambanuzi wa vazi hilo

    [​IMG]

    Mvao wa DC Kimario anaodai ni hijab ya vazi la kike la kiislamu


    Picha kwa hisani ya Mjengwa blog

     
Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...