Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Hii ni TBC1 au CCM1?

Discussion in 'Uchaguzi Tanzania' started by Sumu, Nov 5, 2010.

  1. S

    Sumu JF-Expert Member

    #1
    Nov 5, 2010
    Joined: Nov 5, 2010
    Messages: 5,133
    Likes Received: 1,280
    Trophy Points: 280
    Naombeni mnisaidie wana JF, hii TBC1 ni vibaraka wa CCM? Mbona siwaelewi? Bosi wa TBC1 siyo kada wa CCM? Naombeni mnisaidie.
     
Loading...