Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Hi wadau wa tecknologia

Discussion in 'Tech, Gadgets & Science Forum' started by dizzle1, Feb 4, 2011.

  1. d

    dizzle1 Member

    #1
    Feb 4, 2011
    Joined: Jan 16, 2011
    Messages: 87
    Likes Received: 2
    Trophy Points: 15
    WADAU NAOMBA MSAADA WA KU HACK SERIAL NUMBER ZA THIS SOFTWARE SpeedUpMyPC NIMEANGAIKA SANA KU HACK HIYO ISSUE NIMECHEMKA.....NAOMBA MSAADA KWA HILO WADAU.
     
  2. VoiceOfReason

    VoiceOfReason JF-Expert Member

    #2
    Feb 4, 2011
    Joined: Nov 4, 2010
    Messages: 5,235
    Likes Received: 17
    Trophy Points: 0
Loading...