Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Heri ya pasaka!!!!!

Discussion in 'Jamii Photos' started by dietrich luhaga, Apr 26, 2011.

  1. dietrich luhaga

    dietrich luhaga New Member

    #1
    Apr 26, 2011
    Joined: Mar 31, 2011
    Messages: 3
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Nawapenda wote jamani na nawatakia heri ya pasaka nikiamini wote ni wazima..........MLALE SALAMA!!!!!!:sleepy:
     
  2. dietrich luhaga

    dietrich luhaga New Member

    #2
    Apr 26, 2011
    Joined: Mar 31, 2011
    Messages: 3
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    OOOOhhhh..............mbarikiwe pia!!!!!!!!!!
     
  3. Dio

    Dio JF-Expert Member

    #3
    Apr 26, 2011
    Joined: Feb 8, 2011
    Messages: 1,277
    Likes Received: 3
    Trophy Points: 135
    Na wewe pia bt ulikuwa wapi
     
Loading...