Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Help kwa wale wa Bsc in Software Engineering

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by Kileha3, Sep 19, 2012.

  1. K

    Kileha3 Member

    #1
    Sep 19, 2012
    Joined: Sep 18, 2012
    Messages: 15
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    guys plz naomba msaada wenu kwa wahusika wa Software Engineering hasa wa UDOM second year my contacts 0712425886
     
Loading...