Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Happy birthday "Big Boss" JOSEPH KUSAGA

Discussion in 'Celebrities Forum' started by Lucchese DeCavalcante, Jun 11, 2010.

  1. Lucchese DeCavalcante

    Lucchese DeCavalcante JF-Expert Member

    #1
    Jun 11, 2010
    Joined: Jan 10, 2009
    Messages: 5,471
    Likes Received: 5
    Trophy Points: 135
    Nimeipenda keki hii na ujumbe wake mahususi kwa ajili ya birthday ya bosi wa Clouds juzi 9th June 2010

    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]


    [​IMG]

    HAPPY BIRTHDAY BIG JOE.........
     
Loading...