Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

HAITI, The Return of Baby Doc!

Discussion in 'International Forum' started by Mbu, Jan 18, 2011.

  1. Mbu

    Mbu JF-Expert Member

    #1
    Jan 18, 2011
    Joined: Jan 11, 2007
    Messages: 12,703
    Likes Received: 92
    Trophy Points: 145


    ...hii sasa ni kasheshe.
    Kwa wanaokumbuka historia ya huyu jamaa, sijui kama kutakuwa na salama
    Haiti siku chache zijazo. Ama kweli sikio la kufa halisikii dawa...

    [​IMG]
    Jean Claude and Francois Duvalier Photo: REX FEATURES

     
    Last edited by a moderator: Jan 4, 2016
Loading...