Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Draft la sumaku...kete za chuma!

Discussion in 'JF Chit-Chat' started by BAGAH, May 3, 2012.

  1. BAGAH

    BAGAH JF-Expert Member

    #1
    May 3, 2012
    Joined: Jan 17, 2012
    Messages: 4,511
    Likes Received: 10
    Trophy Points: 135
    ...maisha ni MAGUMU usipime!...mafanikio yanakuja uzeeni!...wakati hata nguvu za kufaidi huna!

    haya..ngoja tuendelee kusukuma kete kwenye draft la sumaku.
     
Loading...