Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

decorder ya DSTV inahitajika haraka

Discussion in 'Matangazo madogo' started by cement, Sep 4, 2012.

  1. cement

    cement JF-Expert Member

    #1
    Sep 4, 2012
    Joined: May 5, 2012
    Messages: 586
    Likes Received: 4
    Trophy Points: 35
    Wakuu mwenye decoder ya dstv anipm kwani ya kwangu nyumbani imeungua so nahitaji kwa alionayo ani PM pamoja na bei yake!
     
Loading...