Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

' change we can believe in'

Discussion in 'Jukwaa la Siasa' started by msuku1, Feb 4, 2011.

  1. m

    msuku1 New Member

    #1
    Feb 4, 2011
    Joined: Feb 4, 2011
    Messages: 1
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Heloo great thinkers!

    The time has come for change we can believe in!

    ..misukosuko yote tunayoisikia ktk jamii yetu ya Tz leo ni dalili tosha zinazohitaji mabadiliko ya kiutawala,uchumi na kisiasa...

    swali ni nani wa kuongoza move hii?
     
Loading...