Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Breaking news:Shule ya msingi janja janja yaongoza!!!

Discussion in 'Jokes/Utani + Udaku/Gossips' started by King Kong III, Jun 10, 2012.

  1. King Kong III

    King Kong III JF-Expert Member

    #1
    Jun 10, 2012
    Joined: Oct 15, 2010
    Messages: 24,044
    Likes Received: 550
    Trophy Points: 280
    Ni katika matokeo ya darasa la saba,yafaulisha wanafunzi wote!
     
Loading...