Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Boy Has Sex With Pig

Discussion in 'Habari na Hoja mchanganyiko' started by MaxShimba, Jun 19, 2009.

  1. MaxShimba

    MaxShimba JF-Expert Member

    #1
    Jun 19, 2009
    Joined: Apr 11, 2008
    Messages: 35,808
    Likes Received: 94
    Trophy Points: 145
    - 6/17/2009 - [​IMG] From Morgan Owusu, Kumasi
    AN ABOMINATION was recorded on Monday June 8 at Ahwerem-Domeabra in the Ahafo-Ano South district of the Ashanti region when a 16-year-old boy was caught red-handed having sex with a pig.

    The suspect (name withheld), a Junior High School (JHS) form two student, was caught having a hot bout of sex with a sow in a sty at about 1.30pm on that fateful Monday.

    The student who was busily satisfying his libido on the hapless sow on that hot afternoon was caught by the owner of the sty, Madam Rebecca Kwao.

    According to Madam Kwao, she was in the house when she heard an unusual sound from her sty and when she went to check what was amiss, she found the suspect on top of the screaming pig, doing his own thing.

    Madam Kwao narrated that she invited a certain Nyame to witness what was happening but by the time they got back to the scene, the suspect had finished having sex with the sow.

    The suspect, Madam Kwao noted, initially denied having committed the act but admitted to the offence upon further interrogation.
    The JHS form two student, according to Madam Kwao, also confessed that it was not the first time he had come to the sty to have sex with the sows and that he has been doing that in the night on the blind side of the owner.

    Though he asked for forgiveness with assurance that he would not repeat the monstrous act again, the 16-year-old minor was sent to the Mankranso district police post where he was granted bail.
    Reports reaching DAILY GUIDE indicate that the suspect has been ordered to appear before the police again on Thursday.


     
  2. X-PASTER

    X-PASTER Moderator

    #2
    Jun 20, 2009
    Joined: Feb 12, 2007
    Messages: 11,651
    Likes Received: 75
    Trophy Points: 145
    A Pig's swain!?
     
  3. MaxShimba

    MaxShimba JF-Expert Member

    #3
    Jun 20, 2009
    Joined: Apr 11, 2008
    Messages: 35,808
    Likes Received: 94
    Trophy Points: 145
    Hivi huyu bwana alikuwa kazidiwa au ni tabia chafu?
     
  4. TIMING

    TIMING JF-Expert Member

    #4
    Jun 20, 2009
    Joined: Apr 12, 2008
    Messages: 21,796
    Likes Received: 53
    Trophy Points: 145
    Huo ni ugonjwa flani wa ukichaa na anahitaji msaada mkubwa sana... ni hali ambayo baadhi ya binadamu wanapata niasi cha kufikia kupata hashki wakiona wanyama wako ndani ya tendo... wengine hubaka kuku na bata hasa vitoto vya uswahilini kama nilipokulia mimi

    The boy needs help at the mental health clinic
     
  5. Sikonge

    Sikonge JF-Expert Member

    #5
    Jun 20, 2009
    Joined: Jan 19, 2008
    Messages: 11,397
    Likes Received: 190
    Trophy Points: 160
    Kijana wa miaka 16? Unaweza kukuta ni hao nguruwe walimpotezea bikira yake. Ila swali hapa ni je na yeye alipoteza bikira ngapi za nguruwe? All in all naoja jamaa alikuwa anafaidi hadi akawa anarudia kuchafua kitoweo cha watu aka kitimoto.

    Mwisho wa siku, watu wa biology wanadai kuwa binadamu tuko karibu sana na nguruwe. Ndiyo maana binadamu wengine hupewa viungo vya nguruwe. Katika DNA, inasemekana tumepisha kidogo saana na kama sikosei ni kuwa katika zile sehemu 72, tumepishana moja au mbili. (Nirekebishwe kama nimekosea maana mie na Biology ni kama giza na mchana).
     
  6. X-PASTER

    X-PASTER Moderator

    #6
    Jun 20, 2009
    Joined: Feb 12, 2007
    Messages: 11,651
    Likes Received: 75
    Trophy Points: 145
    Haya! Nguruwe na Nyani!
     
  7. MaxShimba

    MaxShimba JF-Expert Member

    #7
    Jun 20, 2009
    Joined: Apr 11, 2008
    Messages: 35,808
    Likes Received: 94
    Trophy Points: 145
    Mhhh, this might be halal to some religions. lol
     
  8. MaxShimba

    MaxShimba JF-Expert Member

    #8
    Oct 17, 2011
    Joined: Apr 11, 2008
    Messages: 35,808
    Likes Received: 94
    Trophy Points: 145
    Mkuu inatisha sana
     
Loading...