Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Arusha huyu RPC hatufai

Discussion in 'Jukwaa la Siasa' started by Leornado, Jan 7, 2011.

  1. L

    Leornado JF-Expert Member

    #1
    Jan 7, 2011
    Joined: Nov 12, 2010
    Messages: 1,534
    Likes Received: 6
    Trophy Points: 0
    Hana hata miezi tayari keshaanza kuonyesha makeke na chuki kwa raia iliyopitiliza. Kwa nini aliruhusu askari wauwe raia wasio na hatia?
     
Loading...