Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Agrobusnes {Sua}

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by Thebony, Sep 24, 2012.

  1. T

    Thebony Member

    #1
    Sep 24, 2012
    Joined: Aug 16, 2012
    Messages: 92
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Jaman nataka kujua kama hii fucty ina feld 1st year?mnaosoma huko nisaidien
     
  2. T

    TAKE CARE Member

    #2
    Sep 24, 2012
    Joined: Aug 23, 2012
    Messages: 7
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    field ni mwaka wa pili na wa tatu mkuu
     
  3. SODOKA

    SODOKA JF-Expert Member

    #3
    Sep 26, 2012
    Joined: Sep 15, 2012
    Messages: 1,315
    Likes Received: 398
    Trophy Points: 180
    ahasante sana
     
Loading...