Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

A Christmas to remember- Chrismas Hipi Waikumbuka?

Discussion in 'Habari na Hoja mchanganyiko' started by Shadow, Dec 21, 2008.

  1. Shadow

    Shadow JF-Expert Member

    #1
    Dec 21, 2008
    Joined: May 19, 2008
    Messages: 2,890
    Likes Received: 57
    Trophy Points: 145
    CHRISTMAS is usually a time to remember. However, there are Christmases that stand out for some reason.Lte us share about the one Christmas that stood out for you and you there.

    Mimi siwezi kusahahu chrismas ya enzi zile I was a little, soda iliyokuwepo ni "Double Cola" na Nguo madukani zilikuwa hamna kwa hiyo Nguo za bro ndo mnapunguziwa hili nasi tujinome na nguo 'mpya'
     
Loading...