JamiiSMS
    Show/Hide This

    Topic: Majina ya walioitwa kazini serikalini mwezi wa 2/2014

    Report Post
    Results 1 to 2 of 2
    1. #1
      dad24's Avatar
      JF Senior Expert Member Array
      Join Date : 9th July 2013
      Location : Dar-es-Salaam
      Posts : 462
      Rep Power : 460
      Likes Received
      116
      Likes Given
      132

      Default Majina ya walioitwa kazini serikalini mwezi wa 2/2014

      Majina ya watu walioitwa kazini serikalini mwezi wa 2/2014


      Attached Files
      *MUNGU NI MWEMA............*


    2. reginahope's Avatar
      Senior Member Array
      Join Date : 26th March 2013
      Posts : 154
      Rep Power : 413
      Likes Received
      25
      Likes Given
      0

      Default Re: Majina ya walioitwa kazini serikalini mwezi wa 2/2014

      dah nafasi za lini. msaada km unaweza kutuwekea coz wengine tunatumia simu zenye uwezo mdogo

    Similar Topics

    1. kuitwa kazini serikalini kwa walioshinda usaili wa mwezi Agosti 2012
      By mafanikio in forum Nafasi za Kazi na Tenda
      Replies: 1
      Last Post: 18th September 2012, 12:56
    2. Replies: 0
      Last Post: 29th June 2012, 08:20
    3. Kwa wateule walioitwa kazini serikalini
      By galagaja mtoto in forum Nafasi za Kazi na Tenda
      Replies: 2
      Last Post: 9th June 2012, 13:03
    4. Majina ya walioitwa kazini tra
      By kibajaji in forum Nafasi za Kazi na Tenda
      Replies: 0
      Last Post: 4th January 2012, 19:21
    5. Wafanyakazi wengi wanatumia majina si yao kazini@@
      By Pdidy in forum Habari na Hoja mchanganyiko
      Replies: 4
      Last Post: 23rd June 2011, 17:42

    Posting Permissions

    • You may not post new threads
    • You may not post replies
    • You may not post attachments
    • You may not edit your posts
    •  

    Who are WE?

    JamiiForums is a 'User Generated Content' site; anyone can register (MUST) and comment or start a new topic.

    You are always welcome! Read more...

    Where are we?

    We have our offices in Dar es Salaam but we still work virtually.

    For anything related to this site please Contact us.

    Contact us now...

    DISCLAIMER

    JamiiForums, its partners, affiliates and advertisers are not responsible for the content of threads/topics that are submitted by users..

    Read more...

    Forum Rules

    JamiiForums is moderated under the rules set by users and moderators to safeguard you.

    You MUST read them and comply accordingly. Read more...

    Privacy Policy

    We are committed to respecting your privacy rights when visiting any JamiiForums.com page, such as this one.

    Read our Privacy Policy. Proceed here...